Zbiórka 11.04

Czuwaj!
W tym tygodniu sotykamy się w sobotę 10 kwietnia o godzinie 10:30 z biletem dobowym (jeżeli ktoś ma miesięczny bierze 1 bilet jednorazowy). Ubrani wygodnie, w chustach i rozgrywkach z wałówką na ognisko  idziemy na wędrówkę. Powrót wieczorem, koło godziny 19. Przypominam o składkach i zgloszeniach na obóz (ktore są do dzisiaj w linku w poście poniżej)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz