Święta, obóz letni i składki

Czuwaj!
Informacji waznych w tym poście dużo dlatego proszę o przeczytanie całości. ( :

Na początku o nadchodzących świętach. Ze względu na Wielki Piątek nie odbędzie się Wielka Zbiórka, a nawet zwykła. Najbliższe spotkanie drużyny będzie w przyszły piątek. Zastępowi spotykają się we wtorek po świętach.

Obóz letni!
W tym roku jedziemy do Podlesic w jurze Krakowsko-Częstochowskiej.
Termin: 15-26 lipca
Koszt: około 750 złotych
Warunki obozowe, kuchnia na bazie, pielęgniarka. Jedziemy w piękne "góry" czyli skałki, dużo jaskiń, piękna flora i osobliwe widoki.
Ze względu na próby o dofinansowanie z kuratorium, oraz chęci planowania dokładnego planu obozu proszę o zapisy dzieci przez formularz TUTAJ   do 7 kwietnia.
Jeżeli maja Państwo jakieś dodatkowe pytania proszę o kontakt telefoniczny.

Składki harcerskie
Za rok 2015 wynoszą 15 złotych za kwartał. Wkrótce zostanie utworzona zakładka na stronie kto do kiedy ma zapłacone składki.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz