Spotkanie zastępowych

Czuwaj!
Zapraszam zastępowych, podzastępowych Miśka i Adusia we wtorek na spotkanie. Godzina 17.00 przy stawku. Proszę zastępowych o potwierdzenie.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz