Czuwaj! Zapraszam zastępowych, podzastępowych Miśka i Adusia we wtorek na spotkanie. Godzina 17.00 przy stawku. Proszę zastępowych o potwierdzenie.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz