WOŚP i całe przygotowania (:

Czuwaj! Jak co roku twierdza pomaga razem z YMCA  w Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy. Niestety w tym roku zgłoszenia są tylko indywidualne wszystkich zapraszam na www.gdyniadlaorkiestry.pl w szkole wpisujemy twierdza. A jutro jedziemy do harcówki dlatego wszyscy biorą dwa bilety autobusowe. Jedziemy jak skauci (chusta na koszulce). Spotkanie pod 39 16:45 koniec 19:35 pod sp 39

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz