Zbiórki

Czuwaj!
Jestem chory więc jutro zbiórki nie ma. Zastęp Spartan spotyka się jutro o 9.30 pod sp 6. Weźcie markery i finki. Kto się zgłosił na WOŚP niech sprawdzi maila, bo trzeba donieść dokument do ymca. Jeśli ktoś chce pomóc w przygotowaniach jutro też można składać puszki w ymca.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz