Panowie! Jutro (sobota) o 17:30 jest ognicho w hufcu całej Gdyni. Będzie robione zdjęcie do kalendarza dlatego zakładamy chusty na kurtki i bierzemy rogatywki (do kieszeni założymy na chwilę). Jako, że twierdza wykorzystuje ognisko praktycznie zrobimy sobie podpłomyki. Dlatego potrzebujemy
2*1kg mąki
Paczkę ziół prowansalskich
Trochę soli (kilka szczypt)
4 ząbki czosnku
Jogurt naturalny
Napiszcie zastepowym co wezmiecie!
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz