Czuwaj!
W ten piątek (5.12.2014) spotykamy się wszyscy pod sp 39 o godzinie 16.55 w czapkach mikołaja (kto ma) i w chustach na kurtkach (bez mundurów) . Koniec zbiórki o godzinie 19.30 pod sp 39.
Na zbiórkę bierzemy 2 bilety autobusowe, coś do pisania i uśmiech.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz