Zbiórka 03.10

Czuwaj!
Spotykamy się o godzinie 17:05 pod sp 39, w mundurach.  Bierzemy 2 bilety ulgowe. Koniec o 19:15 pod sp 39.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz