Cześć i czołem!
Jako, że pociąg mamy o 7:03 to spotykamy się o 6:40 na dworcu. Przygotowani na walke o zwycięstwo. Każdy ma ze sobą hajs (45zl ) legitymacje, BUTY NA PRZEBRANIE, karimate, śpiwór, rekawiczki, czapke, bluze, kurtke przeciwdeszczowa i podstawowe wyposazenie (majtki skarpetki itd.) Im więcej dodatkowych przedmiotow, tym bardziej jestescie przygotowani. Czytaj nóż, zapałki lina, kompas, nozyczki kredki, co tylko kto wymysli. Pamietajcie tylko, ze nosicie to na plecach :-)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz