Zbiórka zastępu Mateusza

Czuwaj!
Wszystkich harcerzy z zastępu dh. Mateusza (świeżo przybyłych) zapraszam w piątek o godzinie 16:40 pod sp 39 z dwoma biletami, koniec zbiórki około 19:30. Wracamy 128 planowo na obluzu centrum o 19:17.

Informacje dla zastępu Georgisa pojawią się w czwartek do południa.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz