Czuwaj!

Obóz już tuż tuż. Więc podaję informację gdzie, co, jak i o której. Spotykamy się 08.07 o godzinie 22.40 na parkingu przy biedronce na Obłużu Centrum. Jedziemy autokarem do Jaworza-Nałęża koło Bielsko-Białej.

Powrót jest 19.07 w godzinach wieczornych. Dokładna godzina będzie podana podczas obozu na tej stronie. Poniżej lista rzeczy.



RZEZCZY POTRZEBNE NA OBOZ:

□ śpiwor i karimatę
□ kubek (nie szklany)
□ niezbędnik (sztućce)
□ kompletne umundurowanie
(bluza mundurowa, spodnie,rogatywka, pas, chusta , dz. dod: spódnica, getry)
□ wygodne obuwie trekkingowe (do chodzenia po górach), sandały, tenisówki
□ odpowiednią ilość i rodzaj ubrań na 11. dniowy pobyt + rzeczy zapasowe
□ kurtkę przeciwdeszczową
□ strój
□ cieplejsze skarpety
□ koszulkę drużyny (kto ma)
□ krótkie spodenki
□ strój przeznaczony do spania
□ ciepły sweter lub polar
□ przybory toaletowe (ręcznik, pasta do zębów)
□ sprawną latarkę + rezerwowy komplet dobrych baterii
□ przybory do szycia (min. 2 igły, czarna/oliwkowa nitka, mulina w kolorze niebieskim/zielonym)
□ przybory do pisania!
□ osoby cierpiące na chorobęlokomocyjną – odpowiednie leki
□ leki zażywane regularnie, wraz z osobną kartką od Rodziców z informacją o dawkowaniu
□ swoje karty prób na stopnie i sprawności
□ śpiewnik
□ notatnik
□ legitymację szkolną!!!
□ nakrycie głowy i rękawiczki i szalik
□ zegarek wskazówkowy na rękę


RZECZY KTORE SIĘ PRZYDADZĄ:
□ kompas (jeśli posiada)
□ finka lub scyzoryk na lince
□ zapałki
□ aparat fotograficzny w
pokrowcu, z naładowanymi
akumulatorkami lub bateriami
□ mały plecak na wędrówki
□ instrumenty muzyczne
□ poradnik harcerski
□ termos lub manierka
□ stuptuty

RZECZY ZBĘDNE:
-odtwarzacze dźwięku, mp3, mp4…
-gry elektroniczne, gameboy`e itp.
-telefony komórkowe
-większe kwoty pieniędzy
(kilkanaście złotych na ewentualne pamiątki czy widokówkę i znaczek w
zupełności wystarczą)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz