Czuwaj!
Pierwsza zbiórka poniekąd organizacyjna odbedzie się w piątek 12.09 o godzinie 17:05 pod sp 39. Przychodzimy w pełnym umundurowaniu, z energia nabraną podczas wakacji i uśmiechem na twarzy.
Każdy przynosi pamiątke z wakacji oraz dlugopis i kartke z planem tygodnia, czyli plan lekcji + zajecia dodatkowe.
Koniec kolo godziny 19 w miejscu rozpoczecia.
Witam- Jeremi w obozie w Nałęży jako zuch nie zdecydował się przejść do harcerzy ale w czasie wakacji się namyślił i chciałby dalej uczestniczyć w przygodzie- czy też ma przyjść na zbiórkę?
OdpowiedzUsuń