Czuwaj!
Kochani rodzice :) Mamy przyjemność zaprosić Państwa na ognisko w celu nawiązania współpracy. Ognisko odbędzie się w niedzielę 22.06 o godzinie 14 na terenie hufca przy ul.B.Prusa 9-11. Liczymy na Wasze przybycie :)

Pozdrawiamy i życzymy miłego weekendu,
kadra 5 TGDH :D

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz