Czuwaj! W piątek zbiórka harcerzy młodszych o godzinie 16.45 pod SP 39. Spotykamy się w strojach sportowych :D nie bierzemy piłek! Do zobaczenia :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz