Czuwaj!
w piatek 6.06 spotykamy sie o 16.35 pod sp 39 jedziemy do YMCA. Przychodzimy w mundurach z wypelnionymi kartami na oboz i dwoma biletami. Koniec o 19.15 pod sp 39.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz