Czuwaj!

Zbiórka 30.05.2014 (piątek) rozpoczyna się o godzinie 16.35 pod sp 39. Ubieramy się w ciemne, maskujące, "do ubrudzenia" rzeczy. Bilety są zbędne. Koniec koło godziny 19.00 pod sp 39. Przypominam o składkach.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz