Elo elo trzy dwa zero 
Oprócz tego że 3 osoby jadą na ZZZ, to jutro o 17.05 w IMCA jest zbórka. 
Harcerze młodsi pamiętają o tym żeby być pod podstawówką 39 o 16.30 na Pogórzu 
I wszyscy przynoszą dobre humory :)

Maks

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz