Czuwaj!
Rada drużyny zarządziła alarmową zbiórkę pełnoprawnych członków drużyny we wtorek 22 kwietnia o 14.00 pod sp 39. Bez munduru nie ma co sie pokazywać. Bierzemy karty prób i karimaty na kilka osób. Koniec koło godziny 17. Każdy przynosi granatową rzecz która bd coś symbolizować.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz