Czuwaj!
W ten piątek zbiórka o 16.35 pod sp 39. Koniec około godziny 19.15. Bierzemy dwa bilety legitymacje i rzeczy robocze na przebranie. (rzeczy do ewentualnego pobrudzenia)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz