Zbiórka 18.12 - wigilia drużyny!

Czuwaj!
Spotykamy się 18.12 tym razem pod hufcem o 17.30, a koniec wigilii przewidziany jest na około godzinę 20. Proszę wszystkich którzy przybędą o zabranie ze sobą jakiejś potrawy, jakieś ciasta, ciasteczka bądź jak ktoś ma możliwośc to jakieś sałatki :)  Przypominam, że spotykamy się w pełnym umundurowaniu. Do zobaczenia!

PS. Proszę zauważyc, że w kontakcie do mnie zmienił się numer!!!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz