Spotykamy się 18.12 tym razem pod hufcem o 17.30, a koniec wigilii przewidziany jest na około godzinę 20. Proszę wszystkich którzy przybędą o zabranie ze sobą jakiejś potrawy, jakieś ciasta, ciasteczka bądź jak ktoś ma możliwośc to jakieś sałatki :) Przypominam, że spotykamy się w pełnym umundurowaniu. Do zobaczenia!
PS. Proszę zauważyc, że w kontakcie do mnie zmienił się numer!!!
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz