Czuwaj!
Przepraszam za tak późną informację o zbiórce ale spotykamy się jutro normalnie o 17.05 pod YMCĄ, ale nie będzie to taka zwykła zbiórka bierzemy ze sobą 9 zł chyba, że ktoś posiada swoje własne łyżwy to zabiera je ze sobą i śmigamy na lodowisko! Zbiórka zakończy się o 19 pod YMCĄ :)
PS. Nie ma wymówek, że nie umiemy jeździc! Są osoby, które was tego nauczą :D
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz