5 TGDH "TWIERDZA"
Strony
Strona główna
Zdjęcia
Zbiórka 19.06
Czuwaj spotykamy się w piątek ostatni raz w tym roku (szkolnym/harcerskim) o 17.05 pod Ymcą! :)
Proszę o przyniesienie kart obozowych oraz opłacenia składek.
2 komentarze:
Unknown
18 czerwca 2015 21:57
brać mundur czy tylko chuste i rogatywke. piotrek rosłoń
Odpowiedz
Usuń
Odpowiedzi
Odpowiedz
Unknown
18 czerwca 2015 21:57
brać mundur czy tylko chuste i rogatywke. piotrek rosłoń
Odpowiedz
Usuń
Odpowiedzi
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Wczytaj więcej...
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
brać mundur czy tylko chuste i rogatywke. piotrek rosłoń
OdpowiedzUsuńbrać mundur czy tylko chuste i rogatywke. piotrek rosłoń
OdpowiedzUsuń