Zbiórka 19.06

Czuwaj spotykamy się w piątek ostatni raz w tym roku (szkolnym/harcerskim) o 17.05 pod Ymcą! :)
Proszę o przyniesienie kart obozowych oraz opłacenia składek.

2 komentarze:

  1. brać mundur czy tylko chuste i rogatywke. piotrek rosłoń

    OdpowiedzUsuń
  2. brać mundur czy tylko chuste i rogatywke. piotrek rosłoń

    OdpowiedzUsuń