Czuwaj!
Będę dziś (16.06) o 16 pod SP 39, można mi oddać wtedy karty obozowe. Można a nawet trzeba chyba, że ktoś nie da rady! Najbardziej potrzebuję adresu i peselu harcerzy, natomiast najpilniej potrzebuję danych od Krzyśka Zalewskiego i  Mikołaja Gronau!!!!

PS. Nie mam państwa numerów aby zadzwonić w razie potrzeby, miło by było gdyby państwo wysłali smsy, mój numer znajduję się w rubryce kontakt :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz