Czuwaj!
Będę dziś (16.06) o 16 pod SP 39, można mi oddać wtedy karty obozowe. Można a nawet trzeba chyba, że ktoś nie da rady! Najbardziej potrzebuję adresu i peselu harcerzy, natomiast najpilniej potrzebuję danych od Krzyśka Zalewskiego i Mikołaja Gronau!!!!
PS. Nie mam państwa numerów aby zadzwonić w razie potrzeby, miło by było gdyby państwo wysłali smsy, mój numer znajduję się w rubryce kontakt :)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz