Cześć!
Zbiórka w tę sobotę o godzinie 9 jesli bedzie duzo śniegu to na sanki, jeśli nie to idziemy budować ( : mam pracę do godziny 4 w nocy więc mogę zaspać. Budujemy do 11-12
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz