Sobora 24.01

Cześć!
Jest godzina 5:20 a ja jeszcze niw dotaelem do domu, ponieważ przedłużyła mi się praca. Dzisiaj niestety nie dam rady być na zbiórce. Nie ma śniegu możecie iść zacząć ogarniać tajne miejsce ; )

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz