Cześć! Jest godzina 5:20 a ja jeszcze niw dotaelem do domu, ponieważ przedłużyła mi się praca. Dzisiaj niestety nie dam rady być na zbiórce. Nie ma śniegu możecie iść zacząć ogarniać tajne miejsce ; )
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz