Czuwaj! dzisiaj nie ma zbiórki! Spotykamy się jutro o 9 pod sp 39 koniec 13.30 sp 39. Bierzemy 2 bilety zapalki i kompas. Prosze również o wysłanie na mój numer kpntaktów do państwa, gdyż straciłem kontakty. Mój numer 508-145-462. Przepraszam za zwłokę. Przypominam o składkach
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz