Czuwaj!
W związku z zawodami pływackimi (9 marca) zbiórki piątkowej nie ma!! Spotykamy się w niedzielę 9 marca o godzinie 8.00 pod sp 39 lub 8.30 na dworcu podmiejskim (SKM). Bierzemy legitymację 2 bilety zkm i 22 złote lub bilet metropolitalny 24h wszystkich organizatorów i 12 złoty. Można go kupić na poczcie koszt 10 złotych.(opłacalność 3 złotych)
Bierzemy:
-legitymację
-w/w bilety i pieniadze
-czepek,klapki,ręcznik,kąpielówki
-opcjonalnie okulary do pływania albo zatyczki do nosa
-prowiant (coś do jedzenia i picia)

Powrót w godzinach 17.30-18.30

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz