Zbiórk 4.03

Czuwaj!
W piątek (4 marca) o 17.05 będzie zbiórkę w YMCE. Bądźcie w mundurach! (Obiecuję, że na następnej nie będziecie musieli być;)). Liczę na obecność każdego z was!
Do zobaczenia!
Dh Natalia

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz