5 TGDH "TWIERDZA"
Strony
Strona główna
Zdjęcia
Zbiórk 4.03
Czuwaj!
W piątek (4 marca) o 17.05 będzie zbiórkę w YMCE. Bądźcie w mundurach! (Obiecuję, że na następnej nie będziecie musieli być;)). Liczę na obecność każdego z was!
Do zobaczenia!
Dh Natalia
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz