Zbiórka 12.02

Czuwaj!
Zbiórka odbędzie w ten piątek (12.02) o 17.05 w YMCE. Każdy obowiązkowa ma pojawić się mundurze (zadbanym mundurze).
Do zobaczenia,
dh. Natalia

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz