Nadszedł ten czas kiedy świętujemy obchody 97-mej rocznicy odzyskania niepodległości! Z tej okazji jak zwykle nasz hufiec bierze udział w pardzie. Spotkamy się o godzinie 10.45 pod YMCĄ w pełnym umundurowaniu tj.: chłopcy- długie zielone spodnie, bluza mundurowa i rogatywka; dziewczęta- getry, spódnica mundurowa, bluza mundurowa i berety. Wszyscy ubieramy ciemne kurtki i buty, najlepiej w kolorze czarnym. Wszyscy obecni na paradzie niech wezmą ze sobą biało czerwone małe flagi lub wstążeczki, można pomalować buzie w narodowe barwy, pokażmy w tym roku radość, aby ubarwić nasz udział :) Nasz udział w paradzie jako drużyny kończy się o godzinie 14 na placu przy ulicy Słowackiego po uroczystym apelu, jednak dla wszystkich zainteresowanych po apelu hufca rozpocznie się gra rodzinna, której trasa prowadzić będzie do hufca. Warto w niej uczestniczyc, ponieważ przewidziane są nagrody. W hufcu przewidziane jest wspólne ogniobranie, smażenie kiełbasek, śpiewanki, kawiarenka.
LICZĘ NA JAK NAJLICZNIEJSZĄ OBECNOŚC NASZEJ DRUŻYNY NA PARADZIE!!
POKAŻMY SIĘ Z JAK NAJLEPSZEJ STRONY I POKAŻMY, ŻE MIMO JEST NA MAŁO TO MAMY W SOBIE WIELKĄ SIŁĘ :D
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz