Czuwaj!
W tym tygodniu odbywają się zbiórki zastępów! Spartanie- zastęp Georgisa spotyka się w sobotę o godzinie 11 pod Sp 39. Ubrac się ciepło- zbiórka na dworze! Prawdopodobnie zbiórka może odbyc się w centrum, więc proszę dopytac Georgisa o koniecznośc zabrania biletów autobusowych :)
brać bilety bo jedziemy do centrum
OdpowiedzUsuńbrać bilety bo jedziemy do centrum
OdpowiedzUsuń