Czuwaj!
W tę niedzielę (8 marca) jedziemy na Mistrzostwa Pływackie Chorągwi Gdańskiej.
Każdy bierze ze sobą rzeczy na basen (kąpielówki, klapki, ręcznik, czepek, żel) oraz bilet metropolitalny wszystkich organizatorów za 10 złotych oraz 15 złotych(najprawdopodobniej 5 złotych wróci z powrotem). Spotykamy się pod sp 39 o godzinie 9:45.
Powrót jest około godziny 17:00. Koszt zawodów obejmuje posiłek. Jest możliwość startu w zawodach rodziców (koszt 15 złotych).
Niestety z powodów zawodowych nie mogę uczestniczyć w powrocie. Z harcerzami wróci:
A) (jeżeli ktoś z rodziców chce wziąć udział w zawodach to prosiłbym o wiadomość sms, w ten sposób możemy rozwiązać ten problem)
B) Instruktor innej drużyny, ale do Dworca w Gdyni Głównej, z centrum wróciliby z moim bratem, harcerzem (16 lat) który jest uczestnikiem kursu przewodnikowskiego. Oznacza to, że zdobywa wiedzę instruktorską.
C) Wrócimy koło godziny 14 wraz ze mną bez czekania na ogłoszenie wyników. Ta opcja wydaje się najprzyjemniejsza.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz