Czuwaj!
Zbiórka z okazji DMB odbedzoe się w niedzielę o gpdzinie 17 pod sp 39. Kazdy przychodzi w mundurze, bierze dwa bilety,ubiera się ciepło i dogaduje sie z zastępem kto bierze karimaty (tak żeby starczyło dla wszystkich. W te święto zróbcie coś harcerskiego, coś braterskiego (kilka propozycji macie tutaj http://instagram.com/harcgdynia/ może więcej niż jedno?)
Zebranie z rodzicami odbędzie się w czwartek 26 lutego o godzinie 18 w gdyńskiej YMCA. Zebranie dotyczy obozu letniego, składek harcerskich, oraz organizacji pracy drużyny w związku z moją maturą.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz