Hobbici

Czuwaj!
Przepraszam za późne, bardzo późne info. Jestem chory i ciężko mi cokolwiek robić. Spotkacie się o 9 pod sp 39 koniec o 12. Zbiórka jest samemu zastępu jako że ja leżę w łóżku.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz