Zbiórka

Czuwaj!
Przepraszam za zwłoke. Jutro (piatek ) jest zbiórka. Spotkanie sp 39 o 17:05  koniec o 19:00 przy sp 39. W mundurach!!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz