Czuwaj!
W ten piątek zbiórki drużyny nie ma ,ale jest w sobotę :D .Spotykamy się w YMCA o godz.11:00 ,harcerze młodsi spotykają się pod szkołą SP.39 o godz.10:30.Zbiórka potrwa 3 godziny.Ubierzcie się odpowiednio do pogody z mundurami i weźcie ze soba dobry humor. Koper

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz