SANKI

Zbiórka w sobotę pod sp 39 na Obłużu z sankami, jabłuszkami, albo co tam tylko kreatywność podpowie. Godzina 13.00 koniec 15.30.

Mam w swoim magazynie trochę sanek i jabłuszek!!! (jeżeli ktoś nie ma to niech i tak przyjdzie)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz